Skonktuj się z nami:
+ 48 500 106 826
godz. pracy pn.-pt. 11-19
    Oferta obowiązuje w następujących miastach:
Warszawa, Raszyn, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno
 

Oferta - strona główna
- systemy kontroli dostępu
- domofony, wideodomofony
- telewizja przemysłowa CCTV
- alarmy, czujki
- instalacje PPOŻ
- systemy integrująceOferty specjalne:

Wideodomofon w mieszkaniu
- oferta dla Ciebie
- dla administracji budynku
   

Wideodomofon w Twoim mieszkaniu

Oferta specjalna! 
 
Wideodomofon w ostatnich latach stał się już standardem w nowym budownictwie tak jak kiedyś domofon stał się standardem we wszystkich domach wielorodzinnych. Jest niezbędnym elementem podnoszącym wygodę, bezpieczeństwo, oraz wartość nieruchomości. Dzięki naszej ofercie wideodomofon staje się dostępny także dla mieszkańców starszego budownictwa bez konieczności kosztownej wymiany instalacji.

W budynkach zarządzanych przez administracje / wspólnoty mieszkaniowe / spółdzielnie z którymi nasza firma podpisała umowę o współpracy nieodpłatnie dla zarządu są instalowane kamery oraz osprzęt będący uzupełnieniem istniejącej instalacji domofonowej pozwalający zainteresowanym mieszkańcom podłączać wideodomofon. W ten sposób koszt tej instalacji w najmniejszym stopniu nie obciąża osób niezainteresowanych ofertą, zaś osobom zainteresowanym pozwala korzystać z rozwiązań spotykanych dotychczas niemal wyłącznie w nowym budownictwie, oraz budownictwie jednorodzinnym.

Ceny


Koszt instalacji wynosi 861 zł Brutto na lokal. Jednak z racji ekonomicznych podejmujemy się instalacji naszej sieci jedynie w przypadku wyrażenia zainteresowania ofertą przez conajmniej 3 mieszkańców klatki schodowej.

Koszty obsługi technicznej kamery HomeService, oraz jej osprzętu, w tym koszty wymiany wyeksploatowanych podzespołów, oraz kabli również nie obciążają kosztami zarządu budynku, lecz wyłącznie korzystających z usługi mieszkańców. Obejmująca te koszty roczna opłata abonamentowa za korzystanie z dostępu do kamery wynosi 50 zł Netto / rocznie (61,5 zł Brutto). Jeżeli liczba mieszkańców klatki schodowej korzystających z usługi jest większa niż 10-ciu HomeService zmniejsza wysokość tej opłaty o conajmniej 15%.

 

© 2014 by Acra sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Rakowiecka 41, 02-521 Warszawa, KRS 0000384023, REGON 142871160, NIP 5213598260
HomeService.pl - Oferta specjalna - Wideodomofon w Twoim mieszkaniu
    Skonktuj się z nami:
+ 48 500 106 826
godz. pracy pn.-pt. 11-19
    Oferta obowiązuje w następujących miastach:
Warszawa, Raszyn, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno