Skonktuj się z nami:
+ 48 500 106 826
godz. pracy pn.-pt. 11-19
    Oferta obowiązuje w następujących miastach:
Warszawa, Raszyn, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno
 

Oferta - strona główna
- systemy kontroli dostępu
- domofony, wideodomofony
- telewizja przemysłowa CCTV
- alarmy, czujki
- instalacje PPOŻ
- systemy integrująceOferty specjalne:

Wideodomofon w mieszkaniu
- oferta dla Ciebie
- dla administracji budynku
   

Wideodomofon w Twoim mieszkaniu

Oferta specjalna! 
 
Umożliwienie mieszkańcom korzystania z wideodomofonu bez konieczności wymiany całej instalacji, oraz bez kosztów ponoszonych przez wspólnotę mieszkaniową / spółdzielnię jest z tego względu ofertą korzystną zarówno dla administracji, jak i mieszkańców. Jednocześnie już sama instalacja kamery poprawi komfort i bezpieczeństwo budynku. Nie wyklucza to wszakże możliwości wymiany / modernizacji instalacji domofonowej w całym budynku, w przypadku zainteresowania taką formą współpracy.

Oferta specjalna "Wideodomofon w Twoim mieszkaniu" jest skonstruowana w taki sposób, aby nie narzucać na wszystkich mieszkańców kosztów jego instalacji, gdyż nie każdy mieszkaniec musi być takim sprzętem być zainteresowany.

Wymogi formalne


Dla umożliwienia państwa mieszkańcom korzystania z naszych usług potrzebujemy Państwa zgody na podłączenie do instalacji domofonowej kamery, oraz osprzętu (koszty zarówno kamery, jak i osprzętu pokrywa HomeService), umieszczenie ogłoszenia dotyczącego niniejszej oferty na tablicy ogłoszeń klatki schodowej (jeśli jest) lub na drzwiach wejściowych (na okres 7 dni), naklejania naklejek z logotypem HomeService wraz z informacją kontaktową do przedstawiciela handlowego HomseSerwice na tulejach magistrali domofonowej.

Wymogi techniczne


Na chwilę obecną nie wszystkie instalacje domofonowe są kompatybilne z siecią oferowaną przez HomeService. Oferowany przez nas sprzęt współpracuje z domofonami Proel, zresztą jest firmowym sprzętem tego producenta.

Jeżeli państwa domofon okaże się być nie kompatybilny możemy zaoferować państwu jego wymianę z rabatem w wysokości nie mniejszej niż 300 złotych Netto na sprzęt firmowy marki Proel.

Koszty obsługi technicznej kamery HomeService, oraz jej osprzętu, w tym koszty wymiany wyeksploatowanych podzespołów, oraz kabli również nie obciążają kosztami zarządu budynku, lecz wyłącznie korzystających z usługi mieszkańców. Obejmująca te koszty roczna opłata abonamentowa za korzystanie z dostępu do kamery wynosi 50 zł Netto / rocznie (61,5 zł Brutto). Jeżeli liczba mieszkańców klatki schodowej korzystających z usługi jest większa niż 10-ciu HomeService zmniejsza wysokość tej opłaty o conajmniej 15%.

 

© 2014 by Acra sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Rakowiecka 41, 02-521 Warszawa, KRS 0000384023, REGON 142871160, NIP 5213598260