Skonktuj się z nami:
+ 48 500 106 826
godz. pracy pn.-pt. 11-19
    Oferta obowiązuje w następujących miastach:
Warszawa, Raszyn, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno
 

Oferta - strona główna
- systemy kontroli dostępu
- domofony, wideodomofony
- telewizja przemysłowa CCTV
- alarmy, czujki
- instalacje PPOŻ
- systemy integrująceOferty specjalne:

Wideodomofon w mieszkaniu
- oferta dla Ciebie
- dla administracji budynku
   

Systemy kontroli dostępu, Wideodomofony, CCTV, Alarmy

Oferta dla klientów indywidualnych i administracji budynków

 
 
Dobry system kontroli dostępu, telewizji przemysłowej lub instalacji alarmowej powinien nie tylko być widocznym elementem polepszającym samopoczucie użytkowników w zakresie bezpieczeństwa, ale przede wszystkim skutecznie zapewniać bezpieczeństwo.

Nie powinien przy tym powodować zbędnych uciążliwości dla funkcjonowania obiektu - domu jednorodzinnego / wielorodzinnego / sklepu / restauracji / biurowca / fabryki jak i każdego innego obiektu.

Stąd pierwszym etapem każdego przyjmowanego przez nas zlecenia/zapytania jest określenie potrzeb użytkownika/użytkowników przed zaprojektowaniem i wyborem producenta wyposażenia. Czasami głównym kryterium będzie cena, innym razem niezawodność i funkcjonalność.

Zakres usług


Dzięki doświadczeniu, kwalifikacjom naszego zespołu, jak również dzięki współpracy z producentami, oraz dostawcami specjalistycznego sprzętu możemy oferować bardzo szeroki zakres usług i produktów związanych z systemami bezpieczeństwa dla budynków mieszkalnych (jedno i wielorodzinnych), jak również budynków biurowych i przemysłowych. Świadczymy szeroki zakres usług począwszy od projektowania, wykonania, na obsłudze technicznej oraz konserwacji kończąc.

Specjalizujemy się w systemach kontroli dostępu (domofony, wideodomofony), ale również wykonujemy systemy telewizji przemysłowej, oraz instalacje alarmowe dostosowane do Państwa potrzeb i możliwości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, krajowym, oraz zagranicznym kontaktom w branży możemy zaoferować bardzo szeroki asortyment produktów i systemów od najprostszych do najbardziej zaawansowanych i specjalistycznych.
 

© 2014 by Acra sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Rakowiecka 41, 02-521 Warszawa, KRS 0000384023, REGON 142871160, NIP 5213598260