Skonktuj się z nami:
+ 48 500 106 826
godz. pracy pn.-pt. 11-19
    Oferta obowiązuje w następujących miastach:
Warszawa, Raszyn, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno
 

Oferta - strona główna
- systemy kontroli dostępu
- domofony, wideodomofony
- telewizja przemysłowa CCTV
- alarmy, czujki
- instalacje PPOŻ
- systemy integrująceOferty specjalne:

Wideodomofon w mieszkaniu
- oferta dla Ciebie
- dla administracji budynku
   

Systemy Kontroli Dostępu, Bramki, Szlabany

Oferta dla klientów instytucjonalnych, banków, muzeów, biurowców

 
 
System Kontroli Dostępu jest standardem w nowoczesnych biurowcach, placówkach bankowych, muzeach, fabrykach, oraz innych instytucjach w których konieczne jest ograniczenie dostępu osobom nieupoważnionym do określonych stref, oraz konkretnych pomieszczeń.

W najprostszym przykładzie systemem kontroli dostępu jest również domofon, albo szlaban z interfonem do strażnika. W bardziej rozbudowanym wariancie jest to również system bramkowy, rejestrujący gości, pracowników, jak również ich logowania do czytników kart i kodów.

Zakres usług


Oferujemy pełny zakres usług od projektowania do wykonania zarówno najprostszych jak i najbardziej rozbudowanych systemów kontroli dostępu zawierające m.in. bramki, szlabany, klucze, czytniki kart, kodów, linii papilarnych / siatkówki oka.

Dzięki współpracy z producentem systemów Kontroli Dostępu KaDe możemy oferować najbardziej zaawansowane systemy, w tym również systemy kontroli dostępu zintegrowane z telewizją przemysłową, oraz instalacją alarmową.
 

© 2014 by Acra sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Rakowiecka 41, 02-521 Warszawa, KRS 0000384023, REGON 142871160, NIP 5213598260