Skonktuj się z nami:
+ 48 500 106 826
godz. pracy pn.-pt. 11-19
    Oferta obowiązuje w następujących miastach:
Warszawa, Raszyn, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno
 

Oferta - strona główna
- systemy kontroli dostępu
- domofony, wideodomofony
- telewizja przemysłowa CCTV
- alarmy, czujki
- instalacje PPOŻ
- systemy integrująceOferty specjalne:

Wideodomofon w mieszkaniu
- oferta dla Ciebie
- dla administracji budynku
   

Telewizja Przemysłowa, CCTV, monitoring

Oferta dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych

 
 
System telewizji przemysłowej jest jednym z najważniejszych elementów zapewniających nie tylko bezpieczeństwo, ale też w razie zajścia sytuacji wymagającej dokumentacji dowodowej w łatwy i wiarygodny sposób pozyskania takiego dowodu.

Nasza firma projektuje i wykonuje systemy telewizji przemysłowej oparte na jednej z najpopularniejszych w Polsce platform "NOVUS" współpracując bezpośrednio z producentem w razie potrzeby korzystając z pomocy technicznej. Oprogramowanie pozwala nie tylko zapisywać obraz, ale też wykrywa ruch uzupełniając w ten sposób system alarmowy i kontroli dostępu.

CCTV dla sklepów, supermarketów


Dodatkowe oprogramowanie pozwala również na zapisywanie razem z obrazem zapisów z urządzenia kasowego. Dzięki temu możliwe jest sprawne sprawdzenie i dowodzenie w relacjach z klientami, oraz kasjerami eliminujące wszelkie wątpliwości, oraz dostarczające nie tylko wiarygodne z punktu postępowania sądowego / o wykroczenie, ale też czytelne dowody.

CCTV dla stacji benzynowych


Cennym dodatkowym narzędziem nie do przecenienia dla właścicieli stacji benzynowych jest zintegrowany system rozpoznawania tablic rejestracyjnych samochodów. Pozwala nie tylko szybko ustalić sprawcę kradzieży benzyny, ale też uprzedzać o przyjeździe niepożądanego klienta.

CCTV dla placówek bankowych


System telewizji przemysłowej NOVUS pozwala zintegrować telewizję przemysłową z systemem kontroli dostępu, instalacją alarmową i przeciwpożarową. Dla szczegółów zapraszamy do działu systemy integrujące.

CCTV dla budynków biurowych


System telewizji przemysłowej NOVUS pozwala zintegrować telewizję przemysłową z systemem kontroli dostępu, instalacją alarmową i przeciwpożarową. Dla szczegółów zapraszamy do działu systemy integrujące.

CCTV dla domu jednorodzinnego


W oparciu o sprzęt NOVUS możliwe jest także zbudowanie stosunkowo nie drogiego i nieskomplikowanego systemu telewizji przemysłowej dla domu jednorodzinnego z możliwością wysyłania powiadomień za pośrednictwem Internetu.

 

© 2014 by Acra sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Rakowiecka 41, 02-521 Warszawa, KRS 0000384023, REGON 142871160, NIP 5213598260